WhatsApp Web’e Karanlık Mod Getirildi! Karanlık Mod Nasıl Aktif Edilir? Ne İşe Yarar?

WhatsApp Web’e Karanlık Mod Getirildi

WhatsApp Web için koyu tema özelliği sonunda aktif edildi. Karanlık mod özelliği WhatsApp Web için de kullanıma açıldı. Bilgisayarında WhatsApp kullanmak isteyen kullanıcılar karanlık mod özelliğini kolaylıkla kullanamıyordu. Karanlık modu aktif etmek isteyen kullanıcılar WhatsApp Web’in kaynak kodlarında değişiklik yapması gerekiyordu. Artık bu özellik resmi olarak WhatsApp’ı bilgisayarlarında kullanan kişiler için resmi olarak yayınlandı.

WhatsApp Web Karanlık Mod Nasıl Aktif Edilir?

WhatsApp’ın Web sürümünde karanlık mod özelliğini aktif etmek için öncelikle WhatsApp Web üzerinden hesabınızla oturum açın. Daha sonra sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayın. Ayarlar > Tema > Karanlık Mod seçeneklerini takip edin. Bu adımları uyguladıktan sonra karanlık modu artık WhatsApp Web sürümünde aktif olarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web Karanlık Mod Ne İşe Yarar?

Peki WhatsApp Web’e getirilen karanlık mod ne işe yarıyor?
Özellikle uzun kullanımlarda koyu tema gözümüzü yormayacağı için keyifli ve sağlıklı kullanım sunuyor. Göz sağlığı açısından önemli olan karanlık mod yenilikçi ve kullanıcı odaklı uygulamalar tarafından tercih ediliyor. Ayrıca karanlık mod kullanıcılara estetik ve hoş bir görüntü sunuyor.

Benzer Konular

2 Thoughts to “WhatsApp Web’e Karanlık Mod Getirildi! Karanlık Mod Nasıl Aktif Edilir? Ne İşe Yarar?”

  1. uck

    Whatsapp ve teknoloji hakkında verdiğiniz bilgiler çok iyi.

  2. FullY

    Bütün yeni gelişmeleri sayenizde öğreniyorum, teşekkürler.

Leave a Comment