Media Markt: Hangi MCU kahramanısın?

Media Markt: Hangi MCU kahramanısın?

Destansı, çok filmli bir franchise olan Marvel Sinematik Evreni (ya da sadece ‘MCU’), giydikleri üniformalar kadar canlı ve renkli kişilikleri olan renkli karakterlerle dolu bir evrendir. Yarım yıldan fazla bir süredir bu karakterler hem kültürel hem de sosyal engelleri yıktı ve milyonlarca izleyicinin kalbine ulaştı. 

Media Markt’ta, hangilerini en çok beğendiğinizi görmek için bu sevilen karakterleri analiz ettik! 

Demir Adam

Herkesin yardım edemediği ama sana saygı duyduğu özel bir güven yayıyorsun! Zekisin, yaratıcısın ve güçlü bir irade duygusuna sahipsin. Seni tanımayanlar için kendini ve projelerini düşünmekle meşgul, kendini beğenmiş bir insansın. Gerçekte, siz sadece zamanınızı dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek şeyler yaratmak için kullanmak isteyen bir insansınız. 

Kaptan Amerika (Steve Rogers)

Sen doğuştan bir lidersin! Kararlısın, idealistsin ve farklı insanlarla nasıl iyi çalışacağını biliyorsun. Sizi tanımayanlar için, fazla saf ve duygusal olan ve gerçek dünyanın sert gerçekleriyle yüzleşemeyen aşırı erdemli bir insansınız. Gerçekte, dünyada olan her şeye rağmen, hala herkeste ve her yerde bulunabilecek pek çok iyilik olduğuna inanıyorsunuz. 

Thor

Sen macerayı seven saf bir ruhsun! Sadıksın, iradelisin ve çocuksu bir masumiyetin var. Seni tanımayanlar için, her şeyi yapabileceklerini sanan, aşındırıcı ve dik kafalı bir aptalsın. Gerçekte, spontane, kendine güvenen bir insansınız ve nasıl çabucak arkadaş edineceğinizi biliyorsunuz.  

Hulk

Sen duygusal olarak zeki bir insansın! Öfkenizle barışmayı başardınız ve onu sonsuza kadar kanalize ettiniz ve aynı şekilde hissedenlere nasıl rahatlatıcı bir varlık olacağını biliyorsunuz. Sizi tanımayanlar için duygusal geçmişinizden dolayı güvenilmezsiniz. Gerçekte, duygularınızın daha fazla farkında olmayı başardınız ve dürtülerinizi kontrol edebildiniz.

Kara Dul (Natasha Romanoff)

Sen şefkatli bir insansın! Geçmişte çok hata yaptın ama biri sana ikinci bir şans verdiği için etrafındakilere karşı daha sabırlı olmayı öğrendin. Sizi tanımayanlar için, yaptığınız şey fedakarlık değil, sadece kendi kendine hizmet etmektir. Gerçekte, birçok hatasına rağmen herkesin ikinci bir şansı hak ettiğine inanırsınız. 

Hawkeye (Clint Barton)

Oldukça soğukkanlı birisin! Yıllar boyunca yaşadıklarınıza rağmen, sakin ve toplanmış kişiliğinizi korumayı başardınız. Seni tanımayanlar için umursamaz, alaycı ve sorumsuz bir insansın. Gerçekte, duygularınızı nasıl hissedeceğinizi biliyorsunuz ve onları farklı şekillerde kanalize ediyorsunuz.   

Nick Fury

Her şeye hazırsın! İşinize olan bağlılığınız sayesinde, olabilecek şeylere hakim olmayı başardınız ve bunlarla yüzleşmek için gerekli çözümleri hazırladınız. Bazı insanlara göre, orada olmayan şeyleri gören paranoyak biri olabilirsiniz. Ancak, kimsenin kendisini güvende ve rahatsız hissettirecek bir şey yaşamamasını sağlamak istiyorsunuz. 

Kara Panter

Sen sorumlu bir insansın! Her zaman eldeki göreve odaklanmış, ancak size en yakın insanlarla birlikteyken iyi vakit geçirme yeteneğine sahip, sakin ve toplanmış bir bireysiniz. Sizi tanımayanlar için, onların iyiliği için fazla yoğun olan aşırı stoacı ve sıkıcı bir insansınız. Ancak, çalışmak için doğru zamanı ve eğlenmek için doğru zamanı bilen bir insansınız. 

Kaptan Amerika (Sam Wilson)

Sen harika bir karakter yargıcı olan bir insansın! Bu hediye size kimi takip edeceğinizi, nasıl önderlik edeceğinizi ve başkalarıyla doğru konuşma şeklini bilmek için bilgelik verir. Seni tanımayanlar için fazla duygusalsın ve sadık olduğun herkesi körü körüne takip etme eğilimindesin. Gerçekte, sadece yardıma ihtiyacı olan insanlar için orada olmak istersiniz.

Karınca Adam

Sen becerikli bir insansın! Kendinizi sorunlardan nasıl kurtaracağınızı, herhangi bir durumdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı biliyorsunuz ve etrafınızdakiler için olumlu bir varlıksınız. Sizi tanımayanlar için sorumsuzsunuz ve hiçbir şeyi ciddiye alamıyorsunuz. Ancak, siz sadece geçinmeye çalışan bir iyimsersiniz. 

Doctor Strange

Sen büyük inisiyatif sahibi bir insansın! Her zaman sizden isteneni yapıyorsunuz ve dahası, kendinize nasıl bakacağınızı biliyorsunuz ve bugün her zaman dünden daha iyi bir insan olduğunuzdan emin oluyorsunuz. Seni tanımayanlar için her şeyi yapabileceklerini sanan kibirli bir her şeyi bilen birisin. Ancak, bilginize değer veren ve sorunlara çözüm bulmanızı sağlayan birisiniz. 

Örümcek Adam

Mutlu ve maceracı bir insansın! Yeni deneyimlerle kolayca heyecanlanıyorsunuz, yeni insanlarla çalışmaktan mutlusunuz ve en iyi mentorlardan öğrenmek istiyorsunuz. Seni tanımayanlar için, başı her zaman belaya girecek düşüncesiz ve umursamaz bir çocuksun. Gerçekte, hayatın sunduğu birçok şey ve insan için çok heyecanlı bir insansınız. 

Scarlet Witchbarışık

Duygularınlabirisin! Sevdiklerinizi önemsiyor, seviyor, koruyorsunuz ve güçlü aile değerlerine sahip olmaya büyük önem veriyorsunuz. Sizi tanımayanlar için çok duygusalsınız ve çoğu zaman gerçeklikten kopuksunuz. Ancak, duygularınızı hissetmenin ve sevdiklerinizle paylaşmanın değerini takdir eden bir insansınız. 

Vizyon

Sen bilge bir bireysin! Hayata karşı benzersiz bir bakış açınız var ve bu nedenle, yaşıtlarınızın çoğundan farklı şeyler görebiliyorsunuz. Sizi tanımayanlar için kimsenin ilgilenmediği tuhaf şeyler hakkında konuşan ürkütücü bir tuhafsınız. Ancak, bilgi ve bilgeliği başkalarıyla paylaşmak isteyen içe dönük bir insansınız. 

Bucky Barnes

Her zaman kendini geliştirmenin yeni yollarını bulan birisin! Geçmişte yaptığınız tüm hatalarla birlikte, şimdi yavaş ama emin adımlarla sadece başkaları için değil, kendiniz için de daha iyi bir insan oluyorsunuz. Seni tanımayanlar, hala olduğun kişiyi görüyorlar, şimdi olduğun kişiyi değil. Ancak, büyümeyi ve sürekli olarak kendinizin en iyi versiyonu olmayı başardınız. 

Star-Lord 

İyi vakit geçirmeyi biliyorsun! Hayattan, özellikle müzikten zevkleriniz inanılmaz, komiksiniz ve çok karizmatiksiniz. Seni tanımayanlar için, sadece hobilerini önemseyen mutlu bir insansın. Gerçekte, özellikle zor zamanlarda eğlenmenin değerini bilen birisin.     

Gamora

Sen sezgilerini nasıl takip edeceğini bilen güçlü iradeli bir insansın! Sağlam kararlar verebildin, analitiksin ve doğru neden olduğuna inandığın şeyi savunma yeteneğine sahipsin. Seni tanımayanlar için, fazla yargılayıcısın ve başkalarına güvenmiyorsun. Ancak, duygularınızın sizi ele geçirmesine ve eylemlerinizi dikte etmesine izin vermemeniz gerektiğini bilirsiniz.

Roket

Sen spontane bir insansın! Her zaman aklınızın düşündüğü bir sonraki şeyi yapmaya hazırsınız, ne demek istediğinizi söylüyorsunuz ve ne söylediğinizi kastediyorsunuz ve diğer insanların sizinle ilgili görüşlerini nadiren umursuyorsunuz. Sizi tanımayanlar için kaba, bencil ve kısa görüşlü olabilirsiniz. Gerçekte, hayatın sunduğu her şeyi denemek isteyen bir insansınız!

Groot

Eylemleriniz, sözlerinizden daha yüksek sesle konuşur! Daha sessiz tip olarak, konuşulmadıkça nadiren konuşursunuz, ancak yaptığınız eylemler kelimelerin yapamayacağı şekilde konuşur. Seni tanımayanlar için biraz tuhaf ve basit fikirlisin. Ancak siz kendinizi gerçekten konuşarak değil yaparak daha çok ifade edebildiğinize inanan bir insansınız.  

Drax

Sen dürüstlüğe değer veren birisin! Fikirlerinizi asla şekerlemezsiniz, gerçeği paylaşmak için objektif ve dürüst bir yolunuz vardır ve insanların sizi farklı düşünmesine aldırmazsınız. Seni tanımayanlar için, başkalarının duygularını umursamayan ve istediğini söyleyen küstah ve cahil birisin. Ancak asla yalan söyleyemediğiniz için her zaman güvenilir ve güvenilir bir müttefik olacak bir insansınız. 

Nebula

Sen başarıya değer veren birisin! Çalışkansınız ve zorlukların üstesinden gelmek ve rakiplerinize karşı kazanmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Sizi tanımayanlar için çok yoğunsunuz ve her şeyi çok ciddiye alıyorsunuz. Ancak, hayatta daha fazlasını elde etmek isteyen bir girişimcisiniz. 

Mantis

Sen dostluğa değer veren birisin! Başkalarıyla birlikteyken elinizden gelenin en iyisini yaparsınız çünkü duygularını gerçekten ifade etmelerine yardımcı olursunuz ve karşılığında duygularınızı paylaşacak birini bulursunuz. Seni tanımayanlar için kendine ait bir hayata ihtiyacı olan yapışkan ve tuhaf bir insansın. Gerçekte, hayatın neye sahip olduğunuzla değil, kiminle olduğunuzla ilgili olduğuna inanan birisiniz.  

Loki

Sen ne istediğini bilen birisin! Atmanız gereken gerekli adımları, bilgi birikimini ve size yardımcı olabilmeleri için insanlarla ne zaman konuşmanız gerektiğini anlıyorsunuz ve her zaman zorlukların önünde birçok adım planlıyorsunuz. Bazı insanlar için sadece kendini önemseyen bencil ve çıkarcı bir insansın. Ancak, hayatınızda gerçekten istediğiniz şey, gerçekten görkemli bir amaç bulmaktır.  

Media Markt’ta, sadece onları değil, kendinizi de tanıyabilmeniz için en sevdiğiniz karakterleri tam olarak anlamanızı istiyoruz. Bunun gibi daha eğlenceli bloglar için sık sık blogumuzu ziyaret edin.