En İyi 4 Netflix Filmi

Bu yazımızda sizlere editörlerimiz tarafından derlenmiş olan En İyi Netflix Filmleri hakkındaki bilgilere yer edineceğiz.

To All the Boys I’ve Loved Before

Romantik komedi filmleri seviyorsanız bu film tam size göre! Kategorisinideki en iyi Netflix filmlerinden bir tanesi olan To All the Boys I’ve Loved Before izleyicileri tarafından oldukça beğenildi. Bizler de filmi izledik, test ettik. Filme bir puanlama yapacak olursak 10 üzerinden 8 puan veriyoruz. Film Lara Jean aşık olduğu erkeklere yazmış olduğu mektupların sonucunu anlatmakta.

Bright

Fantastik severler için kaçırılmayacak bir film ile karşınızdayız. 13 Aralık 2017’de vizyona girmiş olan David Ayer imzalı film, Los Angelas’ta yaşayan bir polis ve ork arasında geçen serüvenleri anlatıyor. 1 Saat 58 Dakikalık filmin başrollerini herkesin tanıdığı ünlü oyuncu Will Smith canlandırıyor. Filme puanımız 10 üzerinden 9!

Bird Box

2020 Yılının yapımlarından olan Bird Box, izleyenlerini adeta hayran bıraktırdı. Biz de filmi izlerken nefes almayacasına izledik! Kısa sürede Netflix üzerinde en çok izlenen filmlerden birisi olmayı başardı. Filmin başrolünü ise ünlü Oscar Ödüllü oyuncu Sandra Bullock üstlenmiş. Filme puanımız 10 üzerinden 10!

Annihilation

Netflix’in en iyi olarak nitelendirdiğimiz Bilim Kurgu türünde olan Annihilation filmi, anlatılan hikayeyi oldukça profesyonel işlemiş. İzlediğimizde çoğu zaman yükseldik çoğu zaman heyecanlandık. Heyecan ve yükselmek isteyen bütün izleyicilere tavsiye ettiğimiz nadir filmlerden birisidir!