Kimim Ben?

Yemyeşil kırların, geçilmez denilen sarp kayalıkların ve yağmurun mermi olup yağdığı diyarların ardından göçüp gelen bir maceraperestim ben, gayem okumak, anlamak ve düşünmekten ibarettir. Yazmak delirmemek için edindiğim bir alışkanlıktan başka bir şey değildir, o yüzden kaleme aldıklarımı dikkate almayın, onlar yalnızca harflerden ve rakamlardan oluşuyor. Peki kim miyim ben?

Zemberekkuşu Kimdir?

Zemberekkuşu hayatını okuma üzerine kurmuş, hayat denilen deryada küreğini çekmekle meşgul bir kişiden başka birisi değildir. Çeyrek asırlık hayatı boyunca birçok girişimde bulunmuş, birçok arkadaş edinmiş ve her seferinde yeni maceralara atılmış birisidir. Edindiği bilgileri, okuduğu kitapları ve izlediği birçok filmi sizler ile paylaşmak üzere burada bulunmaktadır.

Neden Kişisel Bilgilerimi Gizliyorum?

“Özünde olduğun kişi değil, yaptıkların seni anlatır.”

Batman Başlıyor | 2005

Aslında gerçekte kim olduğum mühim değil, yalnızca yaptıklarımı sizlerle paylaşma niyetindeyim. Bu nedenle kişisel bilgilerime asla gerek duymayacaksınız.

Neler Paylaşıyorum?

Kişisel blog sitemde sizlerle okuduğum kitapları inceleyip, izlediğim filmleri yorumlayacağım. Ayrıca okuduğum kitaplardan, izlediğim dizi-filmlerden ve hayatımı kolaylaştıran her konuda sizlere önerilerde bulunacağım. Umarım beğenirsiniz 🙂

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bana üst menüde bulunan “Bana Ulaş” sayfasından veya @zmbrkkusu Twitter adresimden ulaşabilirsiniz.

Yazdığın Yazıları Alabilir Miyiz?

Blog sitemde yayınladığım yazıları kaynak göstererek dilediğiniz mecrada paylaşabilirsiniz.